CMTB1-63H 4P Югары Сыну Сыйдырышлылыгы Mcb Миниатюр Сүндергеч
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1-63 миниатюр автоматы токны кыска ялганыштан һәм артык йөкләнештән саклый ала, шулай ук электр системасын сирәк күчерү һәм үзгәртү өчен кулланылырга мөмкин. Миниатюр автомат теләсә нинди электр системасының мөһим компоненты булып тора, ул электр куркынычларыннан ышанычлы саклауны тәэмин итә һәм электр схемалары һәм җайланмаларының куркынычсыз һәм нәтиҗәле эшләвен тәэмин итә.
| Продукция исеме | Миниатюр схема өзгече MCB |
| Модель № | CMTB1-63 4P |
| Стандарт | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 4P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 400/415В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Төс | ак һәм соры |
| Хезмәт | OEM һәм ODM |
Поляклар
Кушымта
MCB Miniature автоматик өзгечләре профессиональ һәм биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Өстенлек
1. Чылбырларны кыска ялганыш тогыннан саклау
2. Чылбырларны артык йөкләнеш токыннан саклау
3. Югары ватылу сәләте
4. Матур дизайн һәм урнаштыру җиңел
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 3 данә, тышкы тартмада 60 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Сорау-җавап
Mutai ISO 9001, ISO14001 идарә итү системасы сертификатларына ия, һәм продуктлар CCC, CE, CB һ.б. сертификатларын үтә.
Төп базар
Продукция клиентлар тарафыннан, аеруча Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базарында, хуплана.
1. Төп продуктлар: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Контакттор... һ.б.
2. Компонентлар җитештерүдән алып продуктларны тулысынча җыю, сынау һәм даими контроль астына алуга кадәр тәмамланган сәнәгать чылбыры.
3. ISO 9001, ISO14001 идарә итү системасы сертификатлары белән, продуктлар CCC, CE, CB халыкара сертификатлары белән квалификацияләнгән.
4. Профессиональ техник команда, OEM һәм ODM хезмәтен күрсәтә ала, көндәшлеккә сәләтле бәя тәкъдим итә ала.
5. Тиз китерү вакыты һәм яхшы сатудан соңгы хезмәт.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













