MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB миниатюр схема өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1-63 серияле миниатюр автоматлар кыска ялганыштан һәм артык йөкләнештән саклау функциясенә ия. Автомат автоматлар электр системасын сирәк күчерү һәм үзгәртү өчен кулланылырга мөмкин. MCB электр схемаларын һәм җиһазларын җитешсезлекләрдән саклау өчен ышанычлы һәм экономияле чишелеш тәкъдим итә, һәм аларның компакт зурлыгы һәм куллану җиңеллеге аларны киң куллану өчен идеаль сайлау итә.
| Продукция исеме | Миниатюр чылбыр өзгече |
| Модель № | CMTB1-63 3P |
| Стандарт | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 3P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 400/415В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Төс | Ак + кызыл |
| Хезмәт | OEM һәм ODM |
Поляклар
Кушымта
MCB Miniature автоматик өзгечләре профессиональ һәм биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Өстенлек
1. Компакт зурлык: MCBлар традицион автоматик өзгечләр белән чагыштырганда чагыштырмача кечкенә зурлыкта, бу аларны чикләнгән киңлекләрдә куллану өчен идеаль итә.
2. Чылбырларны кыска ялганыш тогыннан һәм артык йөкләнеш тогыннан саклау
3. Югары өзелү сәләте: MCBлар югары җитешсезлек токларын өзәргә, схеманы һәм тоташкан җиһазларны зыяннан сакларга сәләтле.
4. Термик һәм магнит саклау: MCBлар артык йөкләнеш, кыска ялганыш яки җир өсте җитешсезлекләре очрагында ышанычлы һәм тиз күчүне тәэмин итү өчен термик һәм магнит саклау комбинациясен кулланалар.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 4 данә, тышкы тартмада 80 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Сорау-җавап
ISO 9001, ISO14001 идарә итү системасы сертификатлары белән, продуктлар CCC, CE, CB халыкара сертификатлары белән квалификацияләнгән.
Төп базар
Продукция Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россиядән килгән сатып алучылар тарафыннан хуплана.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













