Кояш фотоэлектрик энергиясе өчен CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB миниатюр схема өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1-63 DC MCB миниатюр автоматлары электр җиһазларын һәм башка йөкләнеш җиһазларын артык йөкләнештән һәм кыска ялганыш проблемаларыннан саклау функциясенә ия, шулай ук схема иминлеген дә саклый ала. DC MCB-ның күпчелек өлеше яңа энергия, кояш фотоэлектрик станцияләре һ.б. кебек кайбер даими ток системаларын куллана. DC MCB-ның көчәнеш халәтләре, гадәттә, DC 12V-1000V арасында, ә номиналь ток 63A кадәр җитә ала.
| Стандарт | IEC/EN 60947-2 |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 1P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 250В |
| Номиналь ешлык | 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 6000A |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+70℃ |
| Кәкре төре | C |
| Пычрану дәрәҗәсе | 3 |
| Биеклек | ≤ 2000 м |
| Электр үткәргечләренең максималь сыйдырышлыгы | 25 м㎡ |
| Урнаштыру | 35 мм DIN рельс |
| Керүче юл төре | Өске |
Өстенлек
1. Җайланманы кыска ялганыш тогыннан һәм артык йөкләнеш тогыннан саклагыз.
2. Компакт зурлык: DC MCBлар компакт һәм урынны экономияләү өчен эшләнгән, бу аларны кечкенә электр панельләрендә һәм җиһазларында куллану өчен идеаль итә.
3. Җиңел урнаштыру: DC MCBлар җиңел урнаштыру өчен эшләнгән һәм аларны DIN рельсларына яки турыдан-туры панельгә урнаштырырга мөмкин.
Поляклар
Кушымта
DC MCB миниатюр автоматы кайбер даими ток системаларында, мәсәлән, яңа энергия, кояш фотоэлектрик системаларында һ.б. киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 12 данә, тышкы тартмада 240 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Сорау-җавап
ISO 9001, ISO14001 идарә итү системасы сертификатлары белән, һәм продуктлар CCC, CE, CB халыкара сертификатлары белән квалификацияләнгән.
Төп базар
MUTAI Electric компаниясе Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базарына игътибар итә.
Ни өчен безне сайлыйсыз
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









