Mutai CMTB1-63 3P MCB миниатюр схема өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1-63 миниатюр автоматы җайланманы кыска ялганыштан һәм артык йөкләнештән саклый ала, шулай ук электр системасын сирәк күчерү һәм үзгәртү өчен дә кулланылырга мөмкин. MCB алдынгы структуралы, ышанычлы, югары өзү сәләтле, нәфис тышкы кыяфәт һ.б. Корпус һәм детальләр бәрелүгә чыдам һәм көчле ялкынга каршы үзлекләр тәкъдим итүче материаллардан эшләнгән.
| Продукция исеме | MCB миниатюр схема өзгече |
| Модель № | CMTB1-63 3P |
| Стандарт | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 3P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 400/415В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Төс | Ак + кызыл |
| Хезмәт | OEM һәм ODM |
Кәкре
Поляклар
Өстенлек
1. Кечкенә һәм компакт зурлыктагы, урнаштыру җиңел
2. Кыска ток, артык йөкләнеш, югары өзелү сәләте үзенчәлеге
3. электр җиһазларындагы җитешсезлекләрдән ышанычлы саклануны тәэмин итә ала, һәм халыкара куркынычсызлык стандартларына туры килү өчен сыналган.
Кушымта
MCB продуктлары төзелештә, торакта, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмага 4 данә, тышкы тартмага 60 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Төп базар
Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базары.
Ни өчен безне сайлыйсыз
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













