MUTAI CMTB1LE-63 4P калдык ток белән эшли торган RCBO автомат өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1LE-63 калдык ток белән эшли торган автоматик өзгеч кешеләрне һәм электр энергиясен электр тогы сугудан, кыска ялганыштан, артык йөкләнешле аварияләрдән саклый ала. RCBO, нигездә, коммерция һәм торак биналарында кулланыла,
Ул IEC61009-1 стандартына туры килә.
| Продукция исеме | Калдык ток белән эшли торган чылбыр өзгече |
| Модель № | CMTB1LE-63 4P |
| Стандарт | IEC61009-1 |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 4P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 400В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | C яки D |
| Номиналь калдык эш тогы In | 30мА, 50мА, 75мА, 100мА |
Кәкре
Контур һәм урнаштыру үлчәме (мм)
Өстенлек
1. Кыска ялганыш тогыннан һәм артык йөкләнеш тогыннан саклау
2. Электр тогы сугудан саклау: калдык ток автоматы җиргә ток агып чыгу нәтиҗәсендә килеп чыккан электр җитешсезлекләрен ачыклый һәм өзә, электр тогы сугу һәм электр тогы сугудан саклый.
3. Тиз җавап бирү вакыты: Бу автоматлар электр җитешсезлеге ачыкланганда тиз арада, еш кына секундның бер өлеше эчендә, эшләнергә тиеш.
Поляклар
Кушымта
MCB Miniature автоматик өзгечләре профессиональ һәм биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмага 1 данә, тышкы тартмага 20 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Төп базар
MUTAI Electric компаниясе, аеруча, Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка һәм Россиядәге базарларга хезмәт күрсәтүгә басым ясый...
Ни өчен безне сайлыйсыз
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












