MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB миниатюр схема өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1-63 миниатюр автоматы җайланманы кыска ялганыштан һәм артык йөкләнештән саклый ала, шулай ук электр системасын сирәк күчерү һәм үзгәртү буларак та кулланылырга мөмкин. MCB алдынгы структуралы, ышанычлы, югары өзелү сәләтенә ия, нәфис тышкы кыяфәт һ.б. Корпус һәм детальләр бәрелүгә чыдам, көчле ялкынга чыдам материалдан эшләнгән.
MCBлар бер полюслы, ике полюслы һәм өч полюслы конфигурацияләрдә бар, һәр полюс аерым схеманы саклый ала.
| Продукция исеме | MCB миниатюр схема өзгече |
| Модель № | CMTB1-63 1P |
| Стандарт | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 1P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 230/240/400/415В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Төс | Ак + соры |
| Хезмәт | OEM һәм ODM |
Поляклар
Кушымта
MCB Miniature автоматик өзгечләре профессиональ һәм биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Өстенлек
1. Кыска ялганыш тогыннан һәм артык йөкләнеш тогыннан саклау
2. Югары ватылу сәләте һәм тиз сүндерү
3. Компакт зурлык: MCBлар кечкенә һәм компакт булырлык итеп эшләнгән, бу аларны урнаштыруны һәм электр панельләренә һәм бүлү такталарына урнаштыруны җиңеләйтә.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 12 данә, тышкы тартмада 240 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Сорау-җавап
ISO 9001, ISO14001 идарә итү системасы сертификатлары белән, продуктлар CCC, CE, CB халыкара сертификатлары белән квалификацияләнгән.
Төп базар
Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия ... һ.б.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












