MUTAI CMTB1LE-63 2P калдык ток белән эшли торган RCBO автомат өзгече
Продукция турында мәгълүмат
RCBO җирнең өзелүе һәм артык ток аркасында килеп чыккан электр тогы сугу һәм янгын куркынычларыннан саклый. Ул җиргә ток агып чыгуын ачыклый һәм туктата, гадәттә калдык ток дип атала, бу электр үткәргечләренең бозылуы, изоляциянең бозылуы яки электр җиһазларының бозылуы аркасында килеп чыгарга мөмкин. Моннан тыш, ул шулай ук кыска ялганышлар яки артык йөкләнешле электр үткәргечләре аркасында килеп чыгарга мөмкин булган артык токтан да саклый.
RCBOлар гадәттә торак һәм коммерция биналарында, шулай ук сәнәгать кушымталарында кулланыла. Алар, бигрәк тә, шәхси схемаларны саклау таләп ителгән очракларда, мәсәлән, кухняларда, ванна бүлмәләрендә һәм электр җиһазлары су белән бәйләнешкә керү ихтималы булган башка урыннарда файдалы.
| Продукция исеме | RCBO калдык ток белән эшли торган автомат өзгеч |
| Модель № | CMTB1LE-63 2P |
| Стандарт | IEC61009-1 |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 2P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 230В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Номиналь калдык эш тогы In | 30мА, 50мА, 75мА, 100мА |
Кәкре
Контур һәм урнаштыру үлчәме (мм)
Өстенлек
1. Чылбырларны кыска ялганыш тогыннан саклау
2. Чылбырларны артык йөкләнеш токыннан саклау
3. Җир агып чыгудан саклау
Поляклар
Кушымта
MCB биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 3 данә, тышкы тартмада 60 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Төп базар
Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базары... һ.б.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












