MUTAI CMTB1LE-63 3P калдык ток белән эшли торган RCBO схема өзгече
Продукция турында мәгълүмат
Артык ток саклаучы калдык ток автоматы (RCBO) - калдык ток җайланмасы (RCD) һәм миниатюр автомат автоматы (MCB) функцияләрен бер блокта берләштергән электр куркынычсызлыгы җайланмасы.
CMTB1LE-63 калдык ток белән эшли торган автоматик өзгеч кешеләрне һәм электр энергиясен электр тогы сугудан, кыска ялганыштан, артык йөкләнешле аварияләрдән саклый ала. RCBO, нигездә, коммерция һәм торак биналарында кулланыла. Ул IEC61009-1 стандартына туры килә.
| Продукция исеме | RCBO калдык ток белән эшли торган автомат өзгеч |
| Модель № | CMTB1LE-63 3P |
| Стандарт | IEC61009-1 |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 3P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 400В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Номиналь калдык эш тогы In | 30мА, 50мА, 75мА, 100мА |
Кәкре
Контур һәм урнаштыру үлчәме (мм)
Өстенлек
1. Чылбырларны кыска ялганыш тогыннан, артык йөкләнеш тогыннан һәм җир агып чыгудан саклау
2. Урнаштыру җиңел: RCBOлар гадәттә компакт һәм урнаштыру җиңел, шуңа күрә алар кечкенә урыннарда яки тар урыннарда куллану өчен идеаль.
Поляклар
Кушымта
MCB Miniature автоматик өзгечләре профессиональ һәм биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмага 2 данә, тышкы тартмага 40 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Төп базар
MUTAI Electric компаниясе Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базарына игътибар итә.
Ни өчен безне сайлыйсыз
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













