MUTAI CMTB1LE-63 1P N калдык ток белән эшли торган RCBO автомат өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1LE-63 калдык ток белән эшли торган автоматик өзгеч кешеләрне һәм электр энергиясен электр тогы сугудан, кыска ялганыштан, артык йөкләнешле аварияләрдән саклый ала. RCBO, нигездә, коммерция һәм торак биналарында кулланыла. Ул IEC61009-1 стандартына туры килә.
CMTB1LE-63 RCBO AC50/60HZ, номиналь көчәнеш 230V/240V/400V /415V һәм номиналь ток 63A кадәр булган өчен кулланыла.
| Продукция исеме | RCBO |
| Модель № | CMTB1LE-63 1P+N |
| Стандарт | IEC61009-1 |
| Номиналь ток (А) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Поляклар | 1P+N |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 230В |
| Номиналь ешлык | AC 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Номиналь импульс көчәнешенә чыдам Uimp | 4000В |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+40℃ |
| Тиз арада чыгару төре | CD |
| Номиналь калдык эш тогы In | 30мА, 50мА, 75мА, 100мА |
Кәкре
Контур һәм урнаштыру үлчәме (мм)
Өстенлек
1. Чылбырларны кыска ялганыштан, артык йөкләнештән һәм җир агып чыгудан саклау
2. Җиңел урнаштыру: Калдык ток автоматларын теләсә нинди автомат панеленә яки электр тартмасына урнаштырырга мөмкин, бу аларны урнаштыруны җиңеләйтә.
3. Сизгерлек: Алар җиргә ток агып чыгуның аз күләмнәрен дә сизә алалар
Поляклар
Кушымта
MCB Miniature автоматик өзгечләре профессиональ һәм биналарда, торак йортларда, сәнәгать кушымталарында, электр энергиясен тапшыруда киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 4 данә, тышкы тартмада 80 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Төп базар
MUTAI Electric компаниясе Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базарына игътибар итә.
Ни өчен безне сайлыйсыз
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












