CMTB1-63DC 4P DC кояш MCB миниатюр схема өзгече
Продукция турында мәгълүмат
CMTB1-63 DC MCB миниатюр автоматы электр җиһазларын һәм башка йөкләнеш җиһазларын артык йөкләнештән һәм кыска ялганыш проблемаларыннан саклый, шулай ук схема иминлеген саклый ала. DC MCB күпчелек очракта яңа энергия, кояш фотоэлектрик станциясе һ.б. кебек кайбер даими ток системаларын куллана. DC MCBның көчәнеш халәтләре, гадәттә, DC 12V-1000V арасында, ә номиналь ток 63A кадәр җитә ала.
| Стандарт | IEC/EN 60947-2 |
| Номиналь ток (А) | 1А - 63А |
| Поляклар | 4P |
| Номиналь көчәнеш Ue (V) | 1000В |
| Номиналь ешлык | 50/60Гц |
| Номиналь кыска ялганыш сыйдырышлыгы Icn | 6000A |
| Әйләнә-тирә мохит температурасы | -20℃~+70℃ |
| Кәкре төре | C |
| Пычрану дәрәҗәсе | 3 |
| Биеклек | ≤ 2000 м |
| Электр үткәргечләренең максималь сыйдырышлыгы | 25 м㎡ |
| Урнаштыру | 35 мм DIN рельс |
| Керүче юл төре | Өске |
Өстенлек
1. Чылбырларны кыска ялганыш тогыннан саклау
2. Чылбырларны артык йөкләнеш токыннан саклау
3. Югары ватылу сәләте
4. Матур дизайн һәм урнаштыру җиңел
Поляклар
Кушымта
DC MCB миниатюр автомат өзгечләре яңа энергия, кояш фотоэлектрик станцияләре һ.б. кебек кайбер даими ток системаларында киң кулланыла.
Башкалар
Упаковка
Эчке тартмада 3 данә, тышкы тартмада 60 данә.
Тышкы тартманың үлчәме: 41*21.5*41.5 см
Сорау-җавап
ISO 9001, ISO14001 идарә итү системасы сертификатлары белән, продуктлар CCC, CE, CB халыкара сертификатлары белән квалификацияләнгән.
Төп базар
MUTAI Electric компаниясе Якын Көнчыгыш, Африка, Көньяк-Көнчыгыш Азия, Көньяк Америка, Россия базарына игътибар итә.
Ни өчен безне сайлыйсыз
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








